Консервування баклажанів, рецепти
Зазвичай баклажани вважаються готовими для вживання в їжу 30-40-денної зрілості від початку зав'язування плоду. Для консервації краще використовувати баклажани, у яких щільна м'якоть і рівна форма, без пустот і з невеликою кількістю насіння.
Класичний спосіб консервації баклажан.
На три кілограми баклажан вам потрібно вісім великих цибулин, дві часточки часнику, лавровий лист, перець, оцет. Вийде одна 300 грамова банка і п'ять 800 грамових.
Баклажани треба помити, порізати кубиками, трохи посолити і залишити години на два. Потім їх треба ще раз промити, обсмажити на олії, додати цибулю, нарізану півкільцями. Перекласти все в каструлю побільше, додати дрібно порубаний часник. Посолити, поперчити і тушкувати без додавання води хвилин десять після закипання.
Поки підготуйте банки, їх треба вимити, висушити, покласти в них по три горошини перцю, лавровий лист і півтори ложки оцту. На літрові банки оцту потрібно дві столові ложки. Готові баклажани покласти в банки, залишаючи від горлечка три сантиметри, закрутити, але не щільно. Потім треба простерилізувати їх в каструлі, поставивши на дно дерев'яний кружок або ганчірку. Банки треба ставити в теплу, але не гарячу воду. Банки, об'ємом 800 грам треба стерилізувати півгодини. Потім закриття міцно.
"Імам баялди" консервовані баклажани.
Буде потрібно: 6 кілограм обсмажених баклажанів, три кілограм помідорів, півтора кілограм ріпчастої цибулі, 180 грам часнику, 20 грам петрушки, півтора літра олії, сіль.
Потрібно відібрати свіжі баклажани з гладенькою шкіркою і білою, без пустот, м'якоттю. Добре промити і видалити плодоніжки і пелюстки, порізати їх уздовж на 6-8 скибочок, а потім порізати поперек. Для того, щоб ліквідувати гіркий присмак, треба замочити баклажани в підсоленій воді на півгодини.
На один літр води візьміть 30 грам солі. Потім баклажани кілька разів промийте в проточній воді. Далі їх слід обсмажити в олії, поки вони не стануть золотисто-рожевого кольору.
Томати ошпарьтеокропом, а потім покладіть в холодну воду, очистіть їх від шкірки і перейдіть в м'ясорубці. Лук помийте, наріжте півкільцями і пасеруйте в маслі, поки не стане золотистим. Петрушку переберіть, промийте і дрібно наріжте, часник дрібно порубати.
У глибоку сковорідку або на деко налийте 750 грам масла, яке залишилося після смаження баклажанів, долийте ще 750 грам масла, нагрійте його до 150 градусів, і опустіть туди нарізані помідори. Їх треба смажити поки їх обсяг не зменшиться у два рази, додайте обсмажену цибулю і зелень, все треба смажити до тих пір, поки масло не стане прозорим.
У банки покласти ряд баклажанів, потім заправку, потім часник і знову баклажани, так чергувати. Останніми повинні опинитися баклажани. Долити рослинного масла, закатати і простерилізувати.
Салат "Ням-ням".
Всі міряти літровою банкою. Баклажани нарізати кубиками на одну літрову банку, натріть на спеціальній тертці стільки ж моркви, поріжте перець соломкою на дві літрові банки, кубиками поріжте огірки (три штуки), цибуля поріжте півкільцями (6 штук), бурі помідори теж наріжте кубиками (6 штук), кільцями наріжте гіркий перець (три штуки).
Тепер треба приготувати маринад. Вам потрібно: 200 грам цукру, півтора літра соку томатів, півтора літра соняшникової олії, сіль і сто грам оцту.
Всі овочі треба нарізати і покласти в каструлю, маринад прокип'ятити, потім в киплячому вигляді залити його в каструлю з овочами, прокип'ятити ще 15 хвилин. Розкласти по банках і закатати кришками.
MegaSite. In. UA
Домашнє консервування. Частина 1. Баклажани - рецепти консервування баклажани ікра баклажанна.
Баклажани мариновані, фаршировані
Для оцтової заливки потрібно: 500 г води, 500 г 9%-ного оцту, 40 г солі.
Вимити баклажани, зрізати кінці, ложкою видалити м'якоть, посолити зсередини, залишити на годину, щоб просочилися сіллю, потім опустити на 5 хвилин в окріп, обережно віджати, дати охолонути і нафарширувати. Фарш приготувати з дрібно нарізаної зелені петрушки, селери і часточок часнику, посолити і поперчити за смаком.
Нафаршировані баклажани обернути листям селери, щільно вкласти в банки й залити оцтової заливкою. Банки закрити целофаном, змоченим горілкою, щоб він краще прилип до країв, зберігати в прохолодному приміщенні.
Баклажани солоні
Для посла взяти добре визріли, але не дуже великі баклажани.
Видалити плодоніжки, вимити, розрізати кожен баклажан на. їх довжини, але не з боку плодоніжки. При укладанні в ємність, пересипаючи баклажани сіллю, окремо посолити місця, де знаходяться розрізи. Кожен ряд перекласти невеликою кількістю кропу. Через 10-12 годин, коли баклажани дадуть сік, покласти на них дерев'яний кружок і вантаж. Зберігати в холодному приміщенні. Витрата солі становить 2-3% від ваги баклажанів.
Баклажани пряні
На 10 кг баклажанів потрібно: 250 г часнику, 5 г лаврового листа, 50 г солі для часнику, 2 л води, зелень селери, розсіл для варіння (на 1 л води - 60 г солі).
Для заливання на 1 л води: 70 г солі.
Дрібні темно-фіолетові баклажани відсортувати, помити, видалити плодоніжки, зробити наскрізний надріз вздовж і варити в солоній воді. Після варіння покласти під гніт, щоб стекла вода. Розтерти часник із сіллю і начинити їм баклажани. На дно банки помістити лавровий лист, гілочку селери, баклажани. Заповнену банку залити кип'яченим і охолодженим розсолом.
Банки закрити кришками, витримати при температурі 18-25 градусів протягом 5 діб, після чого перенести в холодне приміщення з температурою не вище 8 градусів. Перед вживанням баклажани порізати на шматочки і заправити соняшниковою олією.
Баклажани смажені по-молдавськи
З розрахунку на одну банку потрібно: 175 г обсмажених баклажанів, 35 г ріпчастої цибулі, 35 г моркви, 70 г солодкого перцю, 175 г томат-пюре, 5 г зелені кропу і петрушки (порівну), 5 г солі.
Підготовлені баклажани порізати на шматочки або кружечки товщиною до 1,5 см, на 10-15 хвилин занурити в 3%-ий розчин солі для видалення гіркоти. Потім розчин злити і дати стекти рідини. Шматочки баклажанів обсмажити в рослинній олії з двох сторін, укласти на деко і дати стекти зайвому маслу.
Підготовлений солодкий перець нарізати шматочками шириною не більше 2 см. Очищену моркву нарізати у вигляді локшини ножем. Розміри шматочків повинні бути не більше 0,5-0,7 см. Нарізану моркву обсмажити в рослинній олії до готовності. Цибулю нарізати кружальцями і обсмажити до золотаво-жовтого кольору. Зелень петрушки і кропу перебрати, відокремити від твердих частин стебла, промити, дати стекти воді і дрібно нарізати або порубати сікачем.
Зі свіжих томатів або томатної пасти за півгодини до вживання приготувати томатний соус. Для цього в каструлі з нержавіючого металу томатну пасту розвести водою (на одну частину пасти - 2,5-3 частини води), закип'ятити, додати за рецептом зелень і овочі (окрім баклажанів), посолити і кип'ятити 8-10 хвилин. Потім додати обсмажені баклажани і кип'ятити на слабкому вогні без помішування ще 8-10 хвилин. У гарячому вигляді укласти в банки місткістю 0,5 л, накрити кришками і стерилізувати 55 хвилин.
Використовувати як холодну закуску овочеву.
Баклажани смажені
На 1 пів-літрову банку потрібно: 300-400 г обсмажених баклажанів, 40 г обсмаженої моркви, 20 г обсмаженого лука, 20 г білих обсмажених коріння, 75 г рослинної олії, сіль, чорний мелений перець за смаком.
Молоді, свіжі, будь-якого розміру і форми баклажани нарізати на шматочки шириною 1,5-2 см, помістити в розчин солі (10-20 г солі на 1 л води). Через 15-20 хвилин дістати їх і поставити під гніт між двома дошками. Після того як стече рідина, обсмажити на олії до готовності.
Морква, цибуля, білі коріння (пастернак, петрушку, селеру) підготувати наступним чином: морква і білі коріння нарізувати у вигляді локшини, а цибулю - кружальцями. Все окремо обсмажити у великій кількості рослинного масла, додати до обсмаженою баклажанів, посолити, поперчити й укласти в банки.
Наповнені банки залити олією, у якому смажилися овочі, і стерилізувати: 0,5 л банки - 35 хвилин. 1 л - 45 хвилин. Негайно укупоріть банки і поставити кришками вниз для охолодження. Використовувати як закуску.
Баклажани смажені з лимоном (без стерилізації)
На 1 кг смажених баклажанів потрібно: 100-150 г рослинної масла, 3 лимона, 20-25 г пряної зелені, сіль за смаком.
Молоді свіжі баклажани витримати в підсоленій воді протягом 1 години. Дати стекти воді і нарізати їх на шматочки товщиною 1-2 см, потім залити соняшниковою олією так, щоб кружальця плавали, і смажити. У лимонів гострим ножем видалити шкірку і порізати на кружечки. Пряну зелень перебрати, дрібно порубати. Баклажани, лимони і зелень пошарово укласти в посуд, залити рослинним маслом, накрити пергаментним папером і зберігати в холодному місці. Використовувати як холодну закуску.
Баклажани смажені в соусі з перцю
На 10 кг баклажанів потрібно: 0,5 л 9% - ного оцту, 200 г часнику, 200 г свіжого гіркого стручкового перцю, 0,5 кг солодкого перцю, 0,5 л рослинного масла, біля склянки крупної солі, запашний перець горошком, 10 лаврових листів, пучок петрушки.
Баклажани відварити в солоній воді (на це піде половина необхідної солі), поки не стануть м'якими. Розрізати їх уздовж і укласти під прес. Через 5 годин дістати, розрізати ще на чотири частини і обсмажити в рослинній олії з обох сторін. Обсмажені баклажани скласти у велику каструлю і дати їм охолонути.
За цей час приготувати соус: солодкий і гіркий перець разом з часником пропустити через м'ясорубку, додати решту солі, оцет, прянощі, залишки олії.
Баклажани укласти шарами в банки, небагато поливаючи кожен соусом, залити ним же зверху і стерилізувати 0,5 л і 1 л банки - 15-20 хвилин.
Ікра баклажанна по-болгарськи
потрібно: 7 кг баклажанів, 1 кг солодкого перцю, 500 г помідорів, 100 мл томатного пюре, 50 г зелені петрушки, 1,5 л рослинного масла, 150 г солі.
Баклажани з недорозвиненими насіннями вимити, обрізати плодоніжки і чашолистки, спекти до готовності в духовій шафі. Охолодити, віджати сік і пропустити через м'ясорубку. Свіжий зелений солодкий перець з м'ясистою м'якоттю обережно, щоб не підгоріла м'якоть, спекти в духовій шафі. Гарячий перець опустити в холодну воду і зняти шкірку. Очистити від насіння і плодоніжок і пропустити через м'ясорубку. Помідори вимити і дрібно нарізати. Зелень петрушки подрібнити. Підготовлені овочі змішати, додати томатне пюре і сіль. Суміш щільно укласти в півлітрові банки і стерилізувати в киплячій воді 120 хвилин.
Баклажани печені для приготування ікри
На 1 банку потрібно 0. 5 ч. ложки солі, 1,5 ст. ложки 9%-ного оцту.
Зрілі темно-фіолетові щільні баклажани обмити, дати стекти воді і спекти на залізному листі або сковороді з кришкою. Потім очистити їх від шкірки, видалити плодоніжки й гарячими укласти в підготовлені банки так, щоб баклажанна м'якоть на 1,5 см не доходила до верху банки.
Додати в банку сіль, оцет, закрити кришкою, поставити в каструлю з підігрітою водою і, не доводячи до кипіння, потримати на несильному вогні пів-літрові банки 60-70 хвилин, літрові - 70-75 хвилин.
Потім відразу ж їх закупорити і охолодити на повітрі.
При подачі на стіл баклажани подрібнити ножем, додати дрібно нарізану цибулю, мелений чорний перець і заправити олією.
Салат з баклажанів з овочами
потрібно: 1 кг баклажанів, 400 г черешків селери, 300 г цибулі, 200 г моркви, 1 склянка рослинного масла, 1 л томатного соку, сіль, цукор, чорний мелений перець за смаком.
Лук очистити і дрібно нарізати. Моркву очистити і натерти на крупній тертці. Черешки селери очистити від шкірки, зелень дрібно нарізати. Овочі змішати, посолити за смаком і тушкувати з. склянки рослинного масла. У овочі додати попередньо підготовлений томатний сік і підігрівати ще близько 15 хвилин.
Баклажани вимити, очистити шкірочку, нарізати кружальцями завтовшки 1 см, обсмажити на рослинному маслі. У овочі перекласти баклажани, заправити за смаком сіллю, цукром, перцем. Фасувати в гарячому вигляді і пастеризувати при температурі 90 градусів: 0,5-літрові банки - 25 хвилин, літрові - 40 хвилин.
MegaSite. In. UA
Домашнє консервування. Баклажани - рецепти консервування баклажани ікра.
Баклажани є однією з улюблених овочевих культур. У них, як і в томатах, відносно багато елементів, які беруть участь у кровотворенні: заліза, кобальту. Заготівлі з баклажанів смачні і корисні. Їх можна використовувати як окремі страви, а також як доповнення до інших продуктів. Баклажани солять, консервують, маринують. Роблять з них ікру, всілякі закуски і поєднують їх з іншими овочами, травами і зеленню.
Баклажани гострі
Буде потрібно 5 кг баклажанів, 250 г 9%-ного оцту, 100 г часнику, 100 г свіжого гіркого стручкового перцю, 250 г солодкого перцю, 250 г рослинної олії. склянки крупної солі, запашний перець горошком, 5 лаврових листів. великий пучок петрушки.
Баклажани відварити в підсоленій воді (покласти біля. склянки солі) до м'якості. Розрізати їх уздовж, укласти під гніт на 5 годин. Потім розрізати кожну половинку ще на 4 частини впоперек і обсмажити в рослинній олії з обох сторін.
Обсмажені баклажани скласти у велику миску для остигання. І поки вони остигають, приготувати соус. Для цього солодкий і гіркий перець, зелень петрушки і часник пропустити через м'ясорубку, додати сіль, що залишилася, оцет, що залишився після обжарювання масло і спеції. Перемішати.
Баклажани укласти шарами в банки (краще за все використовувати 0,5 або 0,7 л банки), поливаючи потроху кожен шар приготовленим соусом. Останній шар заливається соусом, банки прикриваються кришками і стерилізують 15-20 хвилин. Негайно закупорена.
Баклажани фаршировані квашені
Варіант № 1
Для банки ємністю 3 л потрібно 2,3 кг свіжих баклажанів з урахуванням відходів, 0,5 кг моркви, 100 г ріпчастої цибулі, 100 г кореня петрушки, 5-8 зубчиків часнику, 20 г зелені петрушки, 100 г рослинної олії для обсмажування цибулі і гасіння фаршу і 100 г для заливки баклажанів в банку, 50 г листя селери для обв'язки баклажанів, 40 г солі для фаршу.
Відібравши плоди темно-фіолетового забарвлення, однакові за величиною, невялие, їх миють і видаляють плодоніжки. У кожному баклажані роблять наскрізну проріз по довжині, відступивши від кінців на 2-3 см. Потім баклажани проварюють у воді, в яку всипається сіль - 30 г на 1 літр води. Уклавши в каструлю, баклажани варять до напівготовності 30-40 хвилин (тупий кінець сірника при невеликому зусиллі повинен їх проколювати).
Вийняті з каструлі баклажани укладають на похило встановлену дошку, притискають вантажем, дають стекти надлишку води і охолоджують.
Фарш готують з моркви, білих корінь (петрушки), зелені петрушки, часнику та цибулі. Морква і білі коріння ретельно очищають, миють і нарізають на шматочки довжиною 1 см. Ріпчасту цибулю нарізують на пластинки, після чого смажать на олії до слабо-жовтого кольору.
Нарізані моркву, біле коріння і зелень гасять в соняшниковій олії до напівготовності, змішують з обсмаженим луком, додають сіль (40 г на 1 кг фаршу). Отриманим фаршем начиняють баклажани через проріз, після чого їх перев'язують стеблом листа селери або ниткою і щільно укладають в балони, перев'язавши шийки чистою марлею.
На 3-й день після початку молочнокислого бродіння балони заливають нагрітим до 160 ° С і потім охолодженим соняшниковою олією шаром в 1-2 см, накривають кришками, злегка, але не герметично закупорюють.
У зв'язку з тим, що квашені фаршировані баклажани не стерилізують, їх необхідно зберігати в прохолодному приміщенні при температурі не вище 8 -10 і не нижче 0 градусів.
Примітка! Термін придатності в їжу квашених фаршированих баклажанів при холодному зберіганні - від 5 до 6 місяців.
Варіант № 2
Всі інгредієнти беруться в тій же кількості, як і в першому рецепті. Підготовка та фасування сировини така ж.
Зав'язавши балон марлею, витримують протягом 5-8 днів з метою появи молочнокислого бродіння. На 5-й або 8-й день заливають нагрітим до 160 ° С і потім охолодженим до 70 ° С градусів соняшниковою олією шаром в 1-2 см, накривають кришкою, встановлюють у відро (на грати) з підігрітою до 40 градусів водою і пастеризують при температурі 85 градусів протягом 90 хвилин. Після пастеризації балон негайно закупорюють, перевіряють якість закупорювання та залишають для повітряного охолодження.
Баклажани фаршировані мариновані
Підібрати молоді, середньої величини баклажани темно-фіолетового кольору, з ледь утворилися насінням, без внутрішніх пустот. Відрізати плодоніжки з чашолистками і частиною плода у підстави. Верхівкою гострого ножа зробити 3-4 розрізу по довжині плоду, але тільки до його середини. Добре посолити в надрізі.
Через 2 години баклажани відцідити від виділився гіркуватого соку і промити їх у холодній воді. Бланширувати 3 хвилини в окропі, посолене до смаку, щоб вони злегка обм'якнули, занурюючи їх в окріп порціями.
Після того як баклажани добре охолонуть, розрізи заповнити сумішшю з нашаткованої моркви, селери (коріння і листя), петрушки, подрібненого часнику, горошин чорного і запашного перцю.
Розрізи добре притиснути, кожен баклажан обернути і обв'язати листям селери, щоб не виступала назовні начинка.
Баклажани укласти в три-або п'ятилітрові банки, залити закип'ятила і охолодженим маринадом, приготованим в співвідношенні 3 л води, 3 л оцту, 500 г солі. Маринад повинен добре просочити баклажани з усіх боків. Закрити банки поліетиленовими кришками і прибрати на зберігання в темне прохолодне місце. Під час зберігання не переливати з однієї банки в іншу.
При подачі на стіл баклажани нарізати і заправити рослинним маслом. Вживати як салат або як гарнір до печінки м'яса.
Баклажани з секретом (відмінна закуска)
Буде потрібно 1 кг баклажанів, 1 кг помідорів, часник, перець і сіль за смаком.
Очищені від шкірки баклажани розрізати вздовж на смужки, посолити, обсмажити з одного боку. Помідори нарізати кружечками.
Покласти помідори на підсмажену сторону баклажана і скласти її навпіл, щоб помідор опинився всередині. Попередньо помідор посолити, поперчити і посипати тертим часником. Можна додати і дрібно посічену зелень.
Складені баклажани з помідорами обсмажити з обох сторін, щільно укласти в банки, накрити кришкою і стерилізувати 40-50 хвилин. Негайно закатати. Зберігати в прохолодному місці.
Баклажани печені в томатному соку
На літрову банку потрібно 2-3 зубчики часнику, 1 лавровий лист, 2-4 горошини чорного перцю.
Баклажани вимийте і спечіть в духовці, очистіть від шкірки. Очищені баклажани складіть у банки. На дно банок покладіть часник, лавровий лист, перець горошком. Залийте банки томатним соком (на 1 літр соку - 1,5 ст. Ложки солі). Стерилізуйте 10-15 хвилин, закатати, переверніть банки, прикривши чим-небудь теплим, і залиште до повного охолодження.
Баклажани квашені
Баклажани вимити й відварити так, щоб вони були майже м'якими, головне, щоб вони легко проколювалися. Потім потрібно покласти баклажани під прес, щоб вийшла гіркота, і дати їм охолонути.
Тепер потрібно приготувати фарш. Для цього моркву натерти на крупній тертці, змішати її з крупно нарізаною петрушкою, можна додати трохи чорного меленого перцю. Начистити часник і кожен зубчик нарізати уздовж навпіл.
Кожен баклажан надрізати уздовж, посолити всередині, покласти два шматочки часнику і фарш. Підготовлені баклажани укласти в керамічну, скляний або емальований посуд шарами. Кожен шар присолити і злегка полити кип'яченим рослинним маслом.
Останній шар придавити гнітом маслом і залишити на тиждень при кімнатній температурі, а після ще на тиждень помістити в прохолодне місце. Після цього баклажани готові до вживання.
«Грибочки» з баклажанів
5 кг баклажанів очистити, нарізати дрібними кубиками і відварити в солоній воді до готовності. Відцідити, повісивши їх у сітці на 7-8 годин або залишивши на ніч, щоб стекла вся рідина.
Потім змішати баклажани з 0,5 л прокаленного рослинного масла, 1 склянкою (200 г) меленої часнику і 200 г столового оцту. Добре змішану масу укласти в підготовлені стерильні банки і закрити поліетиленовими кришками. Зберігати в прохолодному місці.
Баклажани для ікри
Свіжі молоді баклажани темно-фіолетового кольору вимити й спекти на сильному вогні, щоб не потемніла м'якоть. Відразу ж очистити від шкірки, видалити плодоніжки й гарячими укласти в банки, на дно яких заздалегідь покласти розрізаний на чотири частини помідор.
На баклажан покласти по 2-3 мішані та очищених від шкірки і насіння стручки перцю, потім знову помідор і знову баклажанів. В одну банку місткістю 800 г зазвичай вміщається два баклажана і 5-6 печених стручків перцю. Банки закрити герметично і стерилізувати відразу ж 50 хвилин.
Цей вид консервації використовується для приготування зеленої ікри з додаванням цибулі, часнику, олії та оцту.
Баклажани в рослинному маслі
Буде потрібно 5 кг баклажанів, 200 г цибулі, 400 г моркви, 200 г коренів селери, 3 пучки петрушки і 800 мл рослинного масла.
Молоді стиглі баклажани вимити, відрізати плодоніжки з частиною плода і частинами бланшувати в киплячій підсоленій воді (на 1 л води - 50 г солі). Дістати баклажани з води, дати їй стекти, трохи відцідити і нарізати кружальцями завтовшки 2 см. Ці гуртки смажити в гарячому рослинному маслі протягом 10 хвилин. Діставши баклажани з масла, обсипати їх чорним меленим перцем.
Підготовлені баклажани покласти в пів-літрові банки, чергуючи з кільцями цибулі, гуртками моркви і селери і подрібненої петрушкою. Залити олією, в якому вони смажилися. Банки відразу ж герметично закрити і стерилізувати 15 хвилин.
Наступного разу ми будемо консервувати кабачки, а також дізнаємося нові способи заготівлі баклажан.
Консервування на зиму
Рецепти консервування з фото:
Перець фарширований на зиму салатом з капустою
Болгарський перець можна фарширувати чим завгодно. У цьому рецепті в якості фаршу для його консервування на зиму виступить овочевий салат з.
Болгарський Перець, Фарш, Капуста, Морква, цибуля, часник, Незвичайні
Компот із груш на зиму
Відмінний рецепт солодкого консервованого на зиму компоту з груш, який дуже швидко готується: приблизно за півгодини. Інгредієнти: Стиглих.
Швидкі, Прості, Груші
Прості мариновані опеньки
Дуже простий рецепт маринування опеньків на зиму з попереднім замочуванням у воді. Інгредієнти: Свіжі опеньки. Склад маринаду: Сіль (.
Опеньки, Оцет, Прості
Зимовий салат з огірків з помідорами і болгарським перцем
Простий огірковий салат з порізаних кільцями огірків в масі з помідор і солодкого болгарського перцю. Інгредієнти: Перцю солодкого.
Огірки, помідори, болгарський перець, оцет, Часник, Прості
Хрустка цвітна капуста маринована
Замариновані хрусткі суцвіття цвітної капусти стануть прекрасним доповненням до будь-якої страви. Взимку їх можна використовувати для приготування.
Капуста, Цвітна Капуста, Оцет
Ікра з кабачків
Нескладний рецепт зимової кабачкової ікри з морквою і томатною пастою. Інгредієнти Необхідні інгредієнти для приготування кабачкової.
Кабачки, Морква, Часник, Лук, Ікра
Зимове яблучне желе
Всі інгредієнти наведені з розрахунком для приготування 3 баночок консервованого на зиму яблучного желе. Інгредієнти Солодкі яблука.
Яблука, Яблучний Сік
Зимовий гострий салат з синіх баклажанів «Вогник»
Досить гострий варіант салату з синіх баклажанів з болгарським перцем. Не дарма йому дали назву «Огонек». Інгредієнти: Сині баклажани -.
Баклажани, болгарський перець, Часник, Оцет, Гострі
Салат з синіх баклажанів і солодкого перцю (на зиму)
Рецепт нескладного зимового салату з синенькі баклажан з болгарським перцем, який готується дуже просто і досить швидко. Інгредієнти.
Баклажани, болгарський перець, Часник, Оцет, Прості
Маринований часник в соєвому соусі по-корейськи
Як і будь-який овоч, часник можна маринувати про запас. Цілі головки часнику, маринованого в соєвому соусі за рецептом корейських кухарів, на будь-якому.
Часник, Оцет, Корейські
Салат з квасолі і баклажан на зиму
Заготовлені про запас зимові овочеві салатики дуже економлять час, що витрачається на приготування їжі. У складі цього салату на зиму крім.
Квасоля, Баклажани, болгарський перець, помідори, морква, цибуля, часник, Оцет
Гриби солоні з водою і без води
Два способи приготування: простих солоних грибів в розсолі з водою і грибів під гнітом без додавання води (в якості розсолу виступає.
Печериці, Опеньки, Маслюки, Грузді, Білі Гриби
Цілі зелені помідори мариновані з болгарським перцем
Дуже красиво на будь-якому столі, навіть святковому, виглядатимуть цілком мариновані зелені помідори. А консервувати їх на зиму зовсім.
Помідори, болгарський перець, Оцет
Кукурудза консервована солона
Дуже простий рецепт заготовки кукурудзи взапас за допомогою звичайної засолювання. Самий натуральний і корисний спосіб консервування овочів, і.
Кукурудза, Прості, Домашні, Швидкі
Аджика гостра з болгарським перцем
Любителям гострих приправ до м'яса і риби дуже сподобається цей рецепт простий домашньої аджики. Інгредієнти: Червоного гострого перцю - 2,5 кг.
Перець, Болгарський перець, часник, Прості, Гострі
Маринований болгарський перець
Самий простий і швидкий рецепт маринування болгарського перцю на зиму. Можна маринувати як червоний, так і жовтий болгарський перець окремо.
Болгарський перець, оцет, Прості, Швидкі
Консервований болгарський перець фарширований помідорами
Заготовляємо на зиму болгарський перець начинений шматочками помідор зі спеціями. Інгредієнти: Болгарського перцю - півтора кг. Помідор.
Болгарський перець, помідори
Зимовий салат з кабачків і моркви
З простих кабачків з морквою можна приготувати прекрасний зимовий салатик, який буде так смачно їсти взимку, заодно заповнюючи недолік.
Кабачки, Морква, Часник, Оцет, Домашні
Гостра аджика з кабачків з помідорами
Ця овочева закуска прекрасно зберігається взимку і підійде до будь-яких м'ясних страв. Якщо хочете приготувати менш гостру кабачкову аджику - покладіть.
Кабачки, помідори, болгарський перець, морква, Часник, Гострі
Баклажани консервовані з помідорами
Із зазначеної кількості інгредієнтів, виходить 3 баночки по 0,5 літра консервованих з помідорами та базиліком баклажан. Інгредієнти.
Баклажани, помідори, часник, Мед, Оцет
Огірки солоні в банках
Рецептик солоних на зиму огірків закатаних в банки. Ці огірки, щоб добре стояли, перед закачуванням банок потрібно стерилізувати. Інгредієнти.
Огірки, Масло, Часник, Оцет
Засолка огірків на зиму
Що не кажи, соління - більш здорова їжа ніж маринади, адже в них використовується натуральний консервант: сіль, за допомогою якого заготовляли.
Огірки, Хрін, Часник
Болгарський перець на зиму маринований з медом
Відмінний спосіб заготівлі болгарського перцю на зиму - замаринувати його його про запас, використовуючи простий оцтовий маринад з маслом і медом.
Прості, Мед, Болгарський перець, оцет
Кавуни консервовані
Консервування кавуна зовсім не складний процес, проте варто врахувати, що в маринад для кавунів не можна класти оцет або оцтову есенцію.
Кавуни, Прості
Кабачковий салат на зиму
Рецепт простого зимового салату з кабачків з часником. Склад салату: Кабачків - 5 кг. Цукрового піску - 1 стакан. Солі - 50 гр. Соусу краснодарського.
style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
data-ad-client="ca-pub-6667286237319125"
data-ad-slot="5736897066">
Комментариев нет:
Отправить комментарий